सूचना विभागले प्रेस पास वितरण रोक्यो

काठमाडौं । सूचना तथा प्रसारण विभागले पत्रकारहरूका लागि प्रेस पास वितरण स्थगित गरेको छ । कोरोना संक्रमणको जोखिम बढ्दै गएपछि नयाँ प्रेस प्रतिनिधि प्रमाणपत्र जारी र नवीकरणका काम तत्कालका लागि स्थगित गरेको विभागले जनाएको छ । अनलाइन सञ्चारमाध्यमतर्फ नयाँ र पुनः दर्ता तथा नवीकरण र प्रसारणतर्फको सेवा प्रवाह गर्दा व्यक्ति स्वयम् विभागमा उपस्थित हुनुपर्ने भएकोले विभागको उपरोक्त सेवा अनलाइन, भर्चुअल वा विद्युतीय माध्यमबाट सेवा प्रवाह गर्न तत्काल सम्भव नहुनाले सेवा स्थगित गर्नुपरेको शाखा अधिकृत बसन्तबहादुर खत्रीले बताए। साउन २६ को मन्त्रिपरिषद बैठकले विद्युतीय माध्यमबाट सेवा प्रवाह गर्ने व्यवस्था मिलाउन निर्देशन दिए पनि विभागले उक्त व्यवस्था मिलाएको छैन। उक्त व्यवस्था मिलाउन विभाग क्रियाशील रहेको बुधबार जारी सूचनामा उल्लेख छ । पत्रकारले प्रेस रजिष्ट्रार समक्ष दिने उजुरी र सोसम्बन्धी कार्य भने निरन्तर हुने समेत विभागले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *