६८१ संक्रमित थपिए, मृतकको संख्या १२० पुग्यो

काठमाडौं । नेपालमा बुधबार थप ६८१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयको नियमित मिडिया ब्रिफिङमा मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. जागेश्वर गौतमले देशभरका विभिन्न प्रयोगशालामा ११ हजार ५ सय २२ जनाको पीसीआर परीक्षण गर्दा ६८१ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको जानकारी दिए । जसमध्ये काठमाडौं उपत्यकामा १३७, ललितपुरमा १७ जना र भक्तपुरमा ८ जना रहेका छन् । यो सँगै कुल संक्रमितको संख्या २८ हजार ९ सय ३८ पुगेको छ । यस्तै थप १२० जना कोरोना संक्रमित डिस्चार्ज भएका छन् । योसहित उपचार पछि निको हुनेको संख्या १७ हजार ७ सय पुगेको छ । हाल देशभर ११ हजार ११८ जना सक्रिय संक्रमित रहेको प्रवक्ता गौतमले बताए । देशभर १३ हजार ५ सय ७१ जना क्वारेन्टाइनमा छन् ।
[Sassy_Social_Share]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *