कुनै पनि हालतमा नेकपा फुट्दैनः मन्त्री श्रेष्ठ

काठमाडौं । सहरी विकासमन्त्री कृष्णगोपाल श्रेष्ठले नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा कुनै पनि हालतमा नफुट्ने बताएका छन् । नेकपा बल्खु टेकुसी परिवारले शनिबार दिपावलीलगायत अन्य पर्वका अवसरमा आयोजना गरेको कार्यक्रममा मन्त्री श्रेष्ठले वामपन्थी आन्दोलनको लामो इतिहासका साथै ठूला दुई शक्तिशाली पार्टीको एकताबाट निर्माण भएको पार्टीमा अहिले देखापरेका केही समस्या शीर्ष नेतृत्वले समाधान गर्ने विश्वास समेत व्यक्त गरेका हुन् । राजनीतिक स्थायित्व कायम गरी मुलुकमा सुशासन र समृद्धि प्राप्त गर्ने आधारमा भएको एकता कसैले चाहँदैमा विभाजन नहुने उनको भनाइ छ । मन्त्री श्रेष्ठले जनताको हितलाई केन्द्रमा राखेर पार्टी सङ्गठनका कार्यलाई समन्वयकारी भूमिका निर्वाह गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे ।  
[Sassy_Social_Share]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

काठमाडौं।  मंसिर २२ गते सोमबार पुन. विवाह गर्न लागेकी नायिका श्वेता खड्काले जीवनका अनेकौं आरोह र अवरोहकाबीच नयाँ यात्रामा आइपुगेको बताएकी छन्। आइतबार लामो फेसबुक स्टाटस लेख्दै उनले जीवनको दुःखद अध्यायलाई बन्द गरेर खुशीको अध्याय सुरु गर्ने निर्णयमा पुगेको उल्लेख गरेकी छन्। उनले लेखेकी छन्, जीवनको नविन यात्रामा  जीवनका बिभिन्न आरोहअवरोह , उकालीओराली , सुखदुःख अनि हाँसोरोदनका पलहरूलाई आत्मसाथ गर्दै आज जिन्दगीको अर्को एउटा मोडमा आइपुगेकी छु। जिन्दगीको यो मोडसम्म आइपुग्दा मैले जे जस्ता पिर, ब्यथा, दुःख अनि कष्टहरूसँग सामना गरेकी छु, त्यस भित्रको कहालीलाग्दो अनुभवहरूलाई शब्दमा बयान गर्न पनि असमर्थ...